Site İçi Seo ( On Page Seo )

Türkiye’nin en çok tutulan Site İçi SEO hizmetlerinden birini veriyoruz. Bugüne kadar sektöründe lider markalara ve 300’ün üzerinde sektöründe öncü siteye İç SEO hizmeti verdik. Türkiye’nin lider Site İçi SEO hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. İleri düzey, profesyonel bir çalışma sağlıyor ve her geçen gün çalışmalarımızı yüzlerce siteye uyguladığımızdan dolayı Ar-Ge çalışmaları ile birleştirip geliştirerek en iyisini ortaya koyuyoruz.

On Page Seo
On Page Seo
site ici seo
site ici seo

Site içi Seo ( On Page Seo ) Nedir ?

Site İçi SEO, web sitenizin kodlaması ve iç yapısının arama motorlarının tam olarak istediği hale getirilmesinin adıdır. Sitenizin yapısı SEO kuralları ve arama motorlarının belirlediği kurallar çerçevesinde olmalıdır. SEO’nun %68‘lik büyük bir bölümünü oluştursan Site içi seo, bir sitenin yazılım yapısından içerik yapısına kadar kapsayan en önemli etkenidir. Sitenizin temel düzeyde Robots.txt, Site Haritası, Canonical etiketi ve İleri düzeyde Schema Structured Data, Rich Snippets (Zengin İçerik görünümleri) olmak üzere 32‘den fazla Site içi seo yönergesi vardır. Sitenizin İç SEO yapısı eğer ki hatalı ve optimizasyon eksikliği içeriyorsa anahtar kelime sıralamalarını ve sitenizin genel otoritesini yüksek ölçüde etkilemektedir. Bir sitenin SEO çalışmalarına Site İçi SEO optimizasyonu yapılarak başlanır. Diğer tüm çalışmalar ise bu çalışma bittikten ve siteniz tam donanımlı hale geldikten sonra yapılır.

Site içi Seo Avantajları

Site Ici Seo Avantajlari
Site Ici Seo Avantajlari

Site içi Seo Süreçleri

Analiz
Analiz

Analiz

Sitenizin İç SEO yapısını ve sektörünüzdeki rakip sitelerin Site içi seo yapısını derinlemesine analiz ediyoruz.

Rakiplerinizden geride kalan yönergeleri ve sektörünüze göre eklenebilecek İleri düzey Schema Structured Data, Rich Snippets ve diğer ileri düzey Site içi seo yönergelerini sitenize göre özelleştirilmiş olarak belirliyoruz.

Planlama

Analizlerimiz doğrultusunda çıkarttığımız bulguların hepsini hangi zaman aralıklarında ve hangi sırada, nasıl yapmamız gerektiğini profesyonel bir şekilde planlıyoruz.

Sitenize yapılacak optimizasyonların yapılırken sunucuyu ve sitenizi stres altında bırakmaması için mümkün olduğunca kullanıcıların sitede en az yoğunlukta olduğu saatlerde gerçekleştirilecek şekilde planlanmasını sağlıyoruz.

Planlama
Planlama
Uygulama
Uygulama

Uygulama

Çalışmayı planlanan yol doğrultusunda profesyonel bir şekilde emin ellerde gerçekleştiriyoruz. Uygulama yapılırken olası bir kodlama hatası yada yazılımsal hata olmamasını sağlamak için her eklediğimiz kodu ve yazılım değişiklikleri geri dönüşümü olacak şekilde ekliyoruz.

Sitenizde değişiklikler yaparken tam güven sağlamak adına şirket olarak sabit modem IP adresi kullanıyoruz. Olası bir durumda sabit IP adresimizi sunucunuzda sorgulayarak söz konusu durumun bizden kaynkalı olup olmadığını rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz.

Raporlama

Son aşamada ise sitenizde yaptığımız tüm Site içi seo tekniklerini detaylı ve profesyonel raporlama sistemimiz ile size sunuyoruz. Sitenize yapılan tüm değişiklikleri ve Site içi seo optimizasyonlarını resimli kanıtları ile birlikte şeffaf bir şekilde size sunacağımız raporda görüyorsunuz.

Aynı zamanda raporumuzda sektörünüze yaptığımız derin analizler doğrultusunda size çıkarttığımız büyüme planlaması yer alıyor. Siteniz için yazdığımız büyüme pllanlamasına uyduğunuzda ve okuduğunuzda yarın sitemi ilk sıraya çıkartmak için ne yapacağım ? Diye bir soru işareti aklınızda kalmıyor.

raporlama
raporlama

Neler Yapıyoruz ?

Meta ve Open Graph Etiketleri
Meta ve Open Graph Etiketleri

Sitenizin her sayfasına gerekli olan Meta ve Open Graph etiketlerini ekliyor ve optimize ediyoruz.

Rich Snippet ve Schema Structured Data Optimizasyonu
Rich Snippet ve Schema Structured Data Optimizasyonu

Google’da yıldızlı, puan, soru cevap gibi hiç farklı görünümler ile listelenen siteler gördünüz mü ? İşte o görünümleri İleri düzey optimizasyonlar ile biz yapıyoruz.

HTML5 Semantik SEO
HTML5 Semantik SEO

Yeni SEO trendi olan HTML5 Semantik SEO, HTML dilinin Site İçi SEO ile birleşmesidir. Arama motorları sayfanızı okuduğunda artık sayfanızın hangi bölümlerinin neresi olduğunu çalışmamız sonrasında çözümleyebilecek.

Index ve Noindex Optimizasyonu
Index ve Noindex Optimizasyonu

Sitenizin gerekli olan ve gereksiz olan, arama motorları için değersiz içerik olarak görülen sayfalarınızı Noindex yada Index olarak optimize ediyoruz ve sitenizin domain otoritesini koruyoruz.

Robots.txt Optimizasyonu
Meta ve Open Graph Etiketleri

Sitenizin kök dizininde olması gereken robots.txt dosyasını yazılımınıza ve sayfa şablonlarınıza göre oluşturuyoruz.

Site Haritası Optimizasyonu
Rich Snippet ve Schema Structured Data Optimizasyonu

Index hızınızı etkileyen en önemli faktörlerden biri olan Site haritasını sitenize göre özel bir şekilde oluşturup optimize etmekteyiz.

Tarama (Crawl Budget) Optimizasyonu
HTML5 Semantik SEO

Sitenizin her sayfasında sayfa başına düşen link sayısını ve index ile sayfalarınızın taranma oranlarını site içi linkleme yapısını iyileştirerek optimize ediyoruz.

Heading Tag Hiyerarşisi Optimizasyonu
Meta ve Open Graph Etiketleri

H etiketlerinin sayfa içerisinde bir hiyerarşi doğrultusunda en yüksekten en aşağıya doğru gitmesi gerekmektedir. Heading Etiketlerii tüm sayfalarınızda doğru bir şekilde optimize ediyoruz.

Diğer Tüm Site içi SEO Optimizasyonları
Rich Snippet ve Schema Structured Data Optimizasyonu

Başlıklarla anlattığımız tüm Site İçi SEO yönergeleri ve diğer tüm 32+ eksik veya hatalı olan yönergeleri optimize ediyoruz ve sitenizi arama motorları için hazır hale getiriyoruz.