SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Dünyanın en işlek meydanına firmanızı açmak ve pazarlama yapmak ister miydiniz ? İşte SEO’nun gücü, potansiyeli budur. Herhangi bir ürün, hizmet yada bir soru işaretini arayan insanların %72’lik büyük bir kısmı SEO sayesinde arayışlarını bulurlar. 6 Yıldır SEOZON olarak SEO alanında profesyonel hizmetler veriyoruz. Bugüne kadar yüzlerce sektöründe öncü, lider firmalara başarılı hizmetler verdik ve devam ediyoruz.

Seo Nedir
Seo Nedir

SEO Nedir ?

SEO, arama motorlarının belli yada tüm hedef anahtar kelimelerinde söz konusu web sitelerine sıralama yükselmek için yapılan çalışmaların bütünüdür. Türkçe açılımı olarak “Arama motoru optimizasyonu” şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Site İçi SEO ve Site Dışı SEO olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki bileşen düzenli ve sürekli olarak Google, yandex, bing gibi arama motorlarının algoritmalarına göre belirlenen anahtar kelimelerde sıralama yükselmeye yönelik yapılmaktadır. Marka bilinirliğinizi, daha fazla potansiyel müşteri kitlesine ulaşmanızı, marka itibarınızı arttırmanıza oldukça yüksek bir olanak sağlar.

  • tik ikonu vektörü Adwords ve diğer reklam türlerine göre doğal gözükür, marka itibarı sağlar.
  • tik ikonu vektörü Hedef müşteri kitlenize ulaşma hacminizi kat ve kat arttırır.
  • tik ikonu vektörü Dijital pazarlama alanında en büyük paya sahip pazarlama stratejisidir.

SEO’da Neler Yapıyoruz ?

SEO hizmeti olarak Site İçi ve Site Dışı olmak üzere iki ana unsur bulunmaktadır. Bu iki unsur birbirinden ayrılmaz ikililerdir. Sitenizin sıralamada yükselmesi için tüm çalışma adımlarını profesyonel bir şekilde planlayarak bu büyüme planlaması çerçevesinde sitenize gerekli tüm SEO optimizasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

Site İçi SEO
(On Page SEO)
Site Ici SEO
Site Dışı SEO (Off Page SEO)
Site Disi SEO
(UX) Optimizasyonu
Kullanici Deneyimi
SEO Eğitimi
SEO Egitimi
SEO Danışmanlığı
SEO Danismanligi
Büyüme Planlaması
Buyume Planlamasi

PlayinSoft’da SEO Hizmeti Nasıl isliyor ?

Hedef Kitle ve Anahtar Kelimelerin Belirlenmesi
Hedef Kitle ve Anahtar Kelimelerin Belirlenmesi

Hedef Kitle ve Anahtar Kelimelerin Belirlenmesi

Her işin, düşüncenin bir amacı vardır. Firmanızla birebir toplantılar ile amacınız doğrultusunda hedef anahtar kelime ve hedef kitle planlamalarını detaylı bir şekilde oluşturuyoruz. Doğru bir plan, her düşünceyi başarıya götürür. Hedeflerinize ulaşmanız için danışmanlık ederek doğru kitleyi ve anahtar kelimeleri sizlerle birlikte tecrübemiz, bilgimiz ile planlıyoruz.

Sitenizin müşteri potansiyelini yukarılara çıkartabilecek anahtar kelimeleri sektörünüzü derinlemesine analiz ederek belirliyoruz. Sitenizin satış oranlarını, hedeflenen anahtar kelimeler doğrultusunda tıklama oranlarını arttıracak İçerik pazarlamasını doğru bir şekilde optimize ediyoruz.

Çalışma Planlaması

Hedeflenen anahtar kelimelerde sıralama yükselmeniz için yapılacak İç ve Dış SEO çalışmalarını adım adım planlıyoruz. Sektörünüzü ve sitenizi analiz ederek gerekli backlink, site içi seo düzenlemelerini belirliyoruz. Her ay düzenli olarak toplantı, birebir görüşmeler, telefon görüşmeleri ve mailing ile karşılıklı temas halinde SEO planlamasını gerçekleştiriyor ve markanızı büyütüyoruz.

search
Calisma Planlamasi
Calisma Planlamasi
Uygulama ve Rapor
Uygulama ve Rapor

Uygulama ve Rapor

Şirketinizi ve markanızı tüm hedef kitlenize duyurmak için SEO çalışmalarını belirlediğimiz plan çerçevesinde uzman ellerde uygulayarak sizi en tepelere çıkartıyoruz. Ardından sitenize yaptığımız tüm çalışmaları şeffaf bir şekilde görebileceğiniz eşi benzeri görülmemiş profesyonel bir rapor sistemi ile sunuyoruz. Düzenli olarak sunduğumuz raporlarımızı okuduğunuzda siteniz için neler yapıldığını tüm şeffaflığı ile kanıtları ile birlikte görüyorsunuz.